Jeleniogórskie Wędrowanie z Gildią Przewodników Sudeckich

Gildia Przewodników Sudeckich

zaprasza na:

Jeleniogórskie Wędrowanie z Gildią Przewodników Sudeckich

 

 

 

IMPREZA DOFINANSOWANA PRZEZ URZĄD MIASTA JELENIEJ GÓRY

  

<--break->

Część pierwsza:

27,28.VII.2013 - Plac Ratuszowy, godz. 10:00

 

 

Część druga:

17.VIII.2013 - Plac Piastowski, godz. 10:00

18.VIII.2013 - Pętla autobusowa linii 7 w Sobieszowie, godz. 10:00

 

Chcesz dowiedzieć się gdzie tracono głowy nie tylko dla księżniczek?

Chcesz poznać historię pechowego pastora rażonego piorunem w kościelnej ambonie?

Ciekawi Cię jak na przestrzeni wieków rozwijało się Twoje miasto?

Zastanawia Cię co kryją mury średniowiecznej warowni Chojnik?

***
A może chcesz czegoś więcej? Na przykład podążać śladami mistyków, którzy potrafili rozmawiać z aniołami, alchemików, którzy poszukiwali kamienia filozoficznego, mistrzów eliksirów, którzy potrafili uwarzyć napój nieśmiertelności albo i poszukiwaczy skarbów?
***
Albo poznać pogmatwane ślady ludzkich losów i namiętności, szlachetne kamienie i zaklęte w skałę ślady najbardziej ponurych ludzkich podłości, alchemię, magię, a może nawet drogę, która prowadzi do Boga?
***
O tych wszystkich ciekawostkach opowiedzą odziani w stroje historyczne przewodnicy z Gildii Przewodników Sudeckich. Przy dźwiękach muzyki średniowiecznej przewodnicy poprowadzą przez najciekawsze zakątki Jeleniej Góry. Gawiedź biorąca udział będzie zbierać punkty, które zostaną zamienione w niepowtarzalny dukat jeleniogórski.

 

REGULAMIN:

 

 

1. JELENIOGÓRSKIE WĘDROWANIE z GILDIĄ PRZEWODNIKÓW SUDECKICH, to impreza towarzysko - krajoznawcza, bez rywalizacji.

 

2. Organizatorem JELENIOGÓRSKIEGO WĘDROWANIA Z GILDIĄ PRZEWODNIKÓW SUDECKICH jest Stowarzyszenie GILDIA PRZEWODNIKÓW SUDECKICH.

 

3. Pełnoletniość: osoby, które nie ukończyły osiemnastego roku życia mogą brać udział w JELENIOGÓRSKIM WĘDROWANIU Z GILDIĄ PRZEWODNIKÓW SUDECKICH tylko pod opieką przynajmniej jednego z rodziców lub opiekunów.

 

4. Wyposażenie przydatne: kijki turystyczne, mapa turystyczna, oraz ekwipunek osobisty.

 

5. Udział w JELENIOGÓRSKIM WĘDROWANIU Z GILDIĄ PRZEWODNIKÓW SUDECKICH odbywa się na własną odpowiedzialność - UBEZPIECZENIE należy wykupić indywidualnie.

 

6. Przestrzeganie Regulaminu: JELENIOGÓRSKIE WĘDROWANIE Z GILDIĄ PRZEWODNIKÓW SUDECKICH jest imprezą autorską, udział w niej oznacza pełną akceptację koncepcji pomysłodawcy. Nieprzestrzeganie regulaminu może spowodować wykluczenie z listy uczestników.

 

7. Uczestnik ma każdorazowo obowiązek poinformować Organizatorów o rezygnacji. W przypadku braku informacji, Uczestnik może zostać obciążony kosztami akcji poszukiwawczej podjętej przez GOPR na terenie Karkonoskiego Parku Narodowego!

 

8. Każdy Uczestnik podejmuje próbę JELENIOGÓRSKIEGO WĘDROWANIA Z GILDIĄ PRZEWODNIKÓW SUDECKICH na własną odpowiedzialność.

 

9. Wszyscy Uczestnicy startując w JELENIOGÓRSKIM WĘDROWANIU Z GILDIĄ PRZEWODNIKÓW SUDECKICH wyrażają zgodę na bezpłatną publikację ich wizerunku i danych w relacjach z próby zamieszczonych w mediach oraz w reklamach, materiałach promocyjnych Organizatorów, partnerów, patronów medialnych i sponsorów.

 

10. Wszyscy Uczestnicy zobowiązani są przestrzegać zasad ustalonych przez Organizatora.

 

11. Przed rozpoczęciem imprezy Uczestnicy zostaną poinformowani o możliwych niebezpieczeństwach na trasie.

 

12. Każdy z uczestników, który zrezygnuje z imprezy organizuje sobie transport powrotny na własną rękę.

 

13. Przepisy Regulaminu mogą ulec zmianie, a zmiany zostaną opublikowane na stronie internetowej www.gildia-przewodnicy.pl.

 

14. Przypadki nieuwzględnione w niniejszym Regulaminie będzie rozstrzygał Organizator.

 

15. Ostateczna interpretacja niniejszych przepisów należy do Organizatora.