26.11.2016 Relaksująca kąpiel w dźwiękach mis i gongów

W dniu 26.11.2016 o godzinie 16:00 w Sala Nova JCK ul. 1 maja 60, Jelenia Góra odbędą się zajęcia relaksacyjne "Kąpiel w dźwiękach mis i gongów". Seans z gongiem nazywany jest różnie: masażem dźwiękiem, spektaklem gongu, kąpielą w dźwiękach gongu, medytacją dźwięku. Czasem koncertem – zwłaszcza jeśli biorą w nim udział inne instrumenty archaiczne, a słuchacze siedzą lub leżą. Uczestnicy kładą się z zamkniętymi oczami na karimacie lub materacu, inni siadają na krzesłach lub leżakach naprzeciw lub dookoła zawieszonego na statywie gongu i przez około 45 min – 1 godz. poddają się fali dźwięku i wibracji.

Mają różne wrażenia subiektywne: od delikatnych wibracji, fizycznie odczuwalnych w ciele lub na skórze, do głębokich doznań natury fizycznej bądź emocjonalnej.
Wiele osób bardzo silnie, fizycznie odczuwa falę dźwięku i wibracji w ciele już przy pierwszym zetknięciu.

Skutkiem tego jest głębokie odprężenie psychiczne i fizyczne. Uruchomienie procesów oczyszczających w organizmie a w dalszej kolejności silne pobudzenie i wyzwolenie potencjału twórczego uczestników.
Tego typu seans proponujemy dla wszystkich, którzy pragną odpocząć od trudów codzienności, nauczyć się relaksować, doświadczyć czegoś nowego, wnieść w swoje życie powiew świeżości.

Znamy się od kilku lat. Na co dzień pracujemy razem jako wychowawcy w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym. Zafascynowani pięknem muzyki, oczarowani brzmieniem instrumentów archaicznych postanowiliśmy połączyć siły i dzielić się z Wami tym, co nam samym daje muzyka.

Zapraszamy: Mirosław Sopocki i Kacper Jefmański tel. 698 663 195, 695 735 794

 

26.11.2016, godz. 16:00
Sala Nova JCK, ul. 1 Maja 60

Pierwsze zajęcia w dniu 26.11.2016 r. - GRATIS
cena następnych spotkań: 25 PLN