Mały Finał

W Szklarskiej Porębie Jakuszycach odbędzie się Mały Finał, będzie to miało miejsce w sobotę 01.07.2017 przed południem. Miejsce, które dla Was wybraliśmy jest jest sercem osady, Karczma Przygraniczna "Bombaj". Tam uczestnicy, którzy zakończą wędrówkę otrzymają pamiątkowe dyplomy, ponieważ przejście 50 km to nielada wyczyn. .

Uwaga Kierowcy

W dniu 30.06.2017 kiedy startuje Wielkie Wędrowanie jest możliwość zostawić samochód w Gierczynie (meta). Oto zasady:
1. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc w busach prosimy aby do Gierczyna przyjechał tylko kierowca.

Posiłki na trasie WW VII

Do Wielkiego Wędrowania pozostało tylko 4 dni, 100 km przed nami. Na trasie będą na nas czekać 3 posiłki, na które będzie można zakupić talony przed startem.

25 km - Kopaniec - 8 zł - Zupa Pomidorowa 
50 km - Mały Finał - Jakuszyce 12 zł - Gulasz mięsny lub gulasz wege. z kaszą
75 km - Stóg Izerski - 8 zł - Zupa Kapuśniak

Pożegnanie Tomka Prylla

 „ Bez Niego nasze góry robią się dziwnie puste” -tak powiedział o Nim nasz członek honorowy Przemek Wiater, i tak czuje każdy, komu dane było poznać Tomka, czy to z uwagi na wspólną pracę, czy to znając Tomka z Jego tłumaczeń, opracowań, czy po prostu z uwagi na znajomość z Nim.

26.11.2016 Relaksująca kąpiel w dźwiękach mis i gongów

W dniu 26.11.2016 o godzinie 16:00 w Sala Nova JCK ul. 1 maja 60, Jelenia Góra odbędą się zajęcia relaksacyjne "Kąpiel w dźwiękach mis i gongów". Seans z gongiem nazywany jest różnie: masażem dźwiękiem, spektaklem gongu, kąpielą w dźwiękach gongu, medytacją dźwięku. Czasem koncertem – zwłaszcza jeśli biorą w nim udział inne instrumenty archaiczne, a słuchacze siedzą lub leżą.